Πλήθος κόσμου παρευρέθηκε, με την παρουσία της υποψήφιας δημάρχου Τριφυλίας Χαϊδως Παναγιωτοπούλου να ξεχωρίζει
Προχθές Σάββατο 5 Αυγούστου πραγματοποιήθηκε Μουσική Δημοτική Βραδιά που διοργάνωσε ο Π.Α.Ο Καλού Νερού με αγαπημένους και γνωστούς καλλιτέχνες στην παραδοσιακή μουσική σκηνή.
Τον σολίστ Κλαρίνου Άρη Μουγκοπέτρο και τον Κωνσταντίνο Τσαμαδό η οποίοι κέρδισαν το έπαθλο του Ελλάδα έχεις ταλέντο.
Δύο καλλιτέχνες ιδιαίτερα αγαπητοί από τον κόσμο.
Μαζί τους ήταν η Γιώτα Γρίβα,ο Κώστας Αντωνίου και η Νάντια Αγγελέτου.
Παρά τις κακές καιρικές συνθήκες το πανηγύρι πραγματοποιήθηκε κανονικά με μεγάλη συμμετοχή κόσμου και αρκετό χώρο και κέφι.
Έντονο άρωμα αυτοδιοίκησης και πολλά πηγαδάκια.στο πανηγύρι παρευρέθηκαν ο βουλευτής Μεσσηνίας Περικλής Μαντάς, η περιφερειακή σύμβουλος Άννα Καλογεροπούλου καθώς και ο υποψήφιος περιφερειακός σύμβουλος με τον Δημήτρη Πτωχό Γιώργος Ασημακόπουλος.
Παρεβρέθηκαν στις πρώτες θέσεις η υποψήφια δήμαρχος Τριφυλίας Χάιδω Παναγιωτοπούλου ( με στενούς συνεργάτες και μεγάλη μερίδα υποψηφίων δημοτικών της συμβούλων)και ο Υποψήφιος Δήμαρχος Τριφυλίας Άκης Κατρίτσης.
Ξεχώρισε η κυρία Παναγιωτοπούλου με τους συνεργάτες της που κατέκλυσαν σύσσωμοι την πρώτη σειρά και είχαν επαφή με αρκετό κόσμο που περνούσε για να την χαιρετήσει.
Δυνατή στιγμή ήταν η παρουσία του Άρη Μουγκοπέτρο στο τραπέζι της κας Παναγιωτοπούλου όπου αντάλλαξαν ευχές και έβγαλαν φωτογραφίες
![](https://trifiliatv.com/wp-content/uploads/2023/08/received_2261912430674787-576x1024.jpeg)
![](https://trifiliatv.com/wp-content/uploads/2023/08/received_1748102665622840-768x1024.jpeg)
![](https://trifiliatv.com/wp-content/uploads/2023/08/received_1460897161397110-780x1024.jpeg)
![](https://trifiliatv.com/wp-content/uploads/2023/08/received_304305675316832-576x1024.jpeg)