Η συνεδρίαση της οικονομικής επιτροπής του Δήμου ενέκρινε την ανανέωση της Προγραμματικής Σύμβασης μεταξύ του Δήμου Τριφυλίας και της
Δημόσιας Υπηρεσίας Απασχόλησης Δ.ΥΠ.Α. ( πρώην ΟΑΕΔ) , για το χρονικό διάστημα από 01-01-2023 έως 31-12-2023, με σκοπό την συνέχιση της λειτουργίας του Γραφείου Ανταποκριτή στα Φιλιατρά του Δήμου Τριφυλίας, για την εξυπηρέτηση των δημοτών και κατοίκων του Δήμου Τριφυλίας.
![You are currently viewing Γραφείο ανταποκριτή Ο.Α.Ε.Δ για ακόμη έναν χρόνο στα Φιλιατρά](https://trifiliatv.com/wp-content/uploads/2022/11/oaed.jpg)