Αυλαία έριξε η παράσταση “Της θείας τα καμώματα” , που ανέβασε το θεατρικό τμήμα του πολιτιστικού συλλόγου Μουζακίου.
Η τελευταία παράσταση, πραγματοποιήθηκε στο πνευματικό κέντρο του Δήμου Καλαμάτας, ενώ είχε ξεκινήσει από τους Γαργαλιάνους και την Αποθήκη 186, με ενδιάμεσες στάσεις, τη Χώρα, τα Φιλιατρά και την Κυπαρισσία.
![](https://trifiliatv.com/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230320_205350-1024x766.jpg)
Η παράσταση αποτελούσε διασκευή του πολύ επιτυχημένου θεατρικού έργου, των Μιχάλη Ρέππα και Θανάση Παπαθανασίου, ενώ σε όλες τις στάσεις που έκανε η θεατρική ομάδα, η ανταπόκριση του κόσμου ήταν τουλάχιστον εντυπωσιακή.
![](https://trifiliatv.com/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230320_205649-1024x766.jpg)
![](https://trifiliatv.com/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230320_205258-1024x766.jpg)
![](https://trifiliatv.com/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230320_205226-1024x766.jpg)
![](https://trifiliatv.com/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230320_205439-1024x766.jpg)
![](https://trifiliatv.com/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230320_213252-1024x766.jpg)
![](https://trifiliatv.com/wp-content/uploads/2023/03/IMG_20230320_205622-1024x766.jpg)